KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8124502
*
nr 812 4502
Träsnitt, Hans Osswald (f. 1919), 1952, 6/25, motivets mått: 38x46
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2013
kl 18:27:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/3 13:39:39
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hans osswald linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
8157 Linoleumsnitt
2 st, Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:15
*
nr 812 4502
Träsnitt, Hans Osswald (f. 1919), 1952, 6/25, motivets mått: 38x46
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/3 13:39:39 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hans osswald linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
8157 Linoleumsnitt
2 st, Bo Ã…ke Adamsson (f. 1941), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:15